Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto 360° w promocji „600 zł w wiosennej promocji konta

Zyskaj 75 zł cashback za zakupy w Konto 360° w promocji „600 zł w wiosennej promocji konta

Obowiązuje dla kont otwartych w ramach promocji „500 zł z nowym kontem w nowym roku”. Wynagrodzenie jest naliczane pod warunkiem podpisania umowy o konto wraz z kartą debetową, wpływu na konto w kwocie min. 1000 zł w ciągu 14 dni od otwarcia konta oraz wykonania min. 5 transakcji na łączną sumę 360 zł kartą wydaną do otwartego w ramach promocji konta Millennium 360° lub transakcji BLIK do końca miesiąca następującego po miesiącu, w którym została podpisania umowa. Obowiązuje tylko dla nowych klientów Banku, którzy nie posiadają lub nie posiadali żadnego rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego w Banku na dzień startu promocji lub po 01.01.2020. Nie obowiązuje wynagrodzenie za aktywność klienta.
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Promocja "600 zł w wiosennej promocji konta" . Skorzystaj z promocji i odbierz premię. 100 zł za założenie konta Millennium 360° online z kartą debetową, wyrażenie zgód wymaganych regulaminem promocji, wpłatę min. 1000 zł w ciągu 14 dni od założenia konta, zalogowanie się do aplikacji mobilnej banku i zapłacenie min. 1 raz kartą do konta lub BLIKIEm 200 zł w każdym z 6 miesięcy określonych w regulaminie dokona zalogowania do aplikacji mobilnej i wyda co najmniej 500 zł 300 zł przez trzy kolejne miesiące w ciągu pierwszych sześciu miesięcy określonych w regulaminie dokona wpływu na konto w jednorazowej wysokości min. 1000 zł nie można odwoływać wcześniej udzielonych zgód i zamykać konta przez wypłatą premii, a jeżeli konto zostało otwarte online należy potwierdzić jeszcze swoją tożsamość i złożyć wzór podpisu w dowolnej placówce. Konto w promocji można otworzyć do 25.06.2024 r. lub do wyczerpania limitu, szczegóły w regulaminie promocji „Możesz zyskać 600 zł w wiosennej promocji konta”

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto 360° w promocji „600 zł w wiosennej promocji konta oferuje zawsze:

  • To masz zawsze za darmo:
  • otwarcie i prowadzenie konta
  • przelewy BLIK na telefon w aplikacji mobilnej
  • krajowe przelewy w złotych w bankowości internetowej i aplikacji mobiln
  • wypłaty BLIK z bankomatów w Polsce, bez względu na kwotę

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 120 dni od otwarcia konta

Po dokonaniu zakupu w Konto 360° w promocji „600 zł w wiosennej promocji konta, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.