Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Konto za Zero i karta kredytowa

Zyskaj 34 zł cashback za zakupy w Konto za Zero i karta kredytowa

Warunkiem otrzymania cashback jest zawarcie przez użytkownika z Bankiem umowy rachunku bankowego oraz dokonanie przez Klienta w okresie 60 dni od dnia otwarcia tego rachunku przy użyciu karty wydanej do rachunku głównego: 1) przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 120 zł, albo 2) kilku transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 120 zł
Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
PKO Konto za Zero z kartą kredytową Mastercard Platinum. Dodatkowe pieniądze na swoje wydatki. Promocja „400 zł z kartą Platinum” – kody do Allegro o wartości 400 zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Konto za Zero i karta kredytowa oferuje zawsze:

  • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta z dostępem online i obsługą 24/7
  • 0 zł za wypłaty BLIKIEM w PLN ze wszystkich bankomatów w Polsce
  • 0 zł za wypłaty kartą z naszych bankomatów w Polsce i innych bankomatów za granicą1

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Konto za Zero i karta kredytowa, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.