Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

KredytOK

Zyskaj aż do 55 zł cashback za zakupy w KredytOK

Cashback 8 zł zostanie przyznany, za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że wszystkie dane zawarte w formularzu będą PRAWIDŁOWE i na ich podstawie reklamodawca SKONTAKTUJE się z nowym klientem i wygeneruje ofertę. Cashback 55 zł zostanie przyrzynany pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie podpisana umowa o pierwszą pożyczkę. Cashback 3 zł jeśli reklamodawca skontaktuje się z klientem powracającym. Cashback 32.50 zł zostanie przyrzynany pod warunkiem, że na podstawie formularza zostanie podpisana umowa o pożyczkę.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Pożyczka ratalna od KredytOK to decyzja kredytowa w kilka minut, oferta od 1000 do 12000 zł, wypłata przelewem na konto lub dowóz gotówki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

KredytOK oferuje zawsze:

  • Niską ratę miesięczną

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w KredytOK, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.