Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kubek Contigo

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Kubek Contigo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Kubek Contigo -program partnerski internetowego sklepu z eleganckimi kubkami termicznymi marki CONTIGO. Właścicielem slepu Kubekcontigo.pl jest firma Red Bird wyłączny dystrybutor marki Contigo® w Polsce. Contigo® to wiodący producent szczelnych kubków termicznych oraz butelek na wodę. Contigo tworzymy swoje produkty w oparciu o własne unikalne i opatentowane technologie, które dają pewność jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Kubek Contigo oferuje zawsze:

  • Kubki termiczne oraz butelki na wodę marki CONTIGO
  • Unikalne i opatentowane technologie, które dają pewność jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Kubek Contigo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.