Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Kubek Contigo -program partnerski internetowego sklepu z eleganckimi kubkami termicznymi marki CONTIGO. Właścicielem slepu Kubekcontigo.pl jest firma Red Bird wyłączny dystrybutor marki Contigo® w Polsce. Contigo® to wiodący producent szczelnych kubków termicznych oraz butelek na wodę. Contigo tworzymy swoje produkty w oparciu o własne unikalne i opatentowane technologie, które dają pewność jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Kubek Contigo

Kubek Contigo oferuje zawsze:

  • Kubki termiczne oraz butelki na wodę marki CONTIGO
  • Unikalne i opatentowane technologie, które dają pewność jakości oraz bezpieczeństwa użytkowania.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Kubek Contigo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.