La Mode

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w La Mode

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

La' Mode - butik z odzieżą damską powstał z myślą o współczesnej kobiecie ceniącej sobie włoski styl, paryski szyk i tureckie printy! Cała kolekcja odzieży damskiej La'Mode charakteryzuje sie niepowarzalnymi fasonami i oryginalnymi wzorami. W swojej ofercie La'Mode posiada kolekcje znanych i szanowanych marek m.in Rinascimento, Imperial, Mary C, Gli Santucci, Please, Esperanto, Club Donna. Każda kolekcja wyróżnia sie krókimi seriami i bogactwem stylu!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 5% zwrotu za zakup w La Mode

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

La Mode oferuje zawsze:

  • Butik z odzieżą damską.
  • Kolekcje znanych i szanowanych marek m.in Rinascimento, Imperial, Mary C, Gli Santucci, Please, Esperanto, Club Donna.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w La Mode, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria