Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Levoit

Zyskaj 10,5% cashback za zakupy w Levoit

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Levoit to marka, która specjalizuje się w produkcji urządzeń do oczyszczania i nawilżania powietrza. Produkty oferowane przez Levoit zdobyły wiele międzynarodowych wyróżnień i certyfikatów. Jest to jedna z niewielu marek, która udostępnia wynik testów i badań swoich urządzeń, pokazując skuteczność działania produktów. Do tej pory na całym świecie produktom Levoit zaufało już ponad 3 000 000 Klientów. Levoit.pl specjalizuje się w oferowaniu innowacyjnych rozwiązań z zakresu oczyszczania powietrza. Sklep oferuje szeroką gamę skutecznych i nowoczesnych oczyszczaczy oraz nawilżaczy powietrza, które pomagają poprawić jakość powietrza w domu. Sklep dba o różnorodność oferty, dostarczając rozwiązania dostosowane do różnych rozmiarów pomieszczeń. Współpraca z Levoit.pl to inwestycja w zdrowie i komfort życia, sklep regularnie aktualizuje swoją ofertę, wprowadzając nowości z dziedziny oczyszczania powietrza i zapewnia profesjonalną obsługę klienta, służąc fachowym doradztwem i wsparciem technicznym.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Levoit oferuje zawsze:

  • Czyste powietrze

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Levoit, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.