Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Lionelo

Zyskaj 3,5% cashback za zakupy w Lionelo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Lionelo to europejska marka wózków i produktów dziecięcych należąca do Grupy BrandLine – grupy kapitałowej z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku światowym. Lionelo od ponad 10 lat tworzy produkty, które już od pierwszego wspólnego dnia ułatwiają codzienne życie zarówno dzieciom, jak i rodzicom. Wizję Lionelo docenili najpierw rodzice w Polsce, a potem na całym świecie. Nasze produkty dostępne są w ponad 60 krajach, na 4 kontynentach. W ciągu dziesięciu lat nasza firma z małej rodzinnej firmy przekształciła się w jednego z największych i najważniejszych graczy na rynku artykułów dziecięcych. Lionelo słynie przede wszystkim z wózków dziecięcych, jednak w naszej ofercie znajduje się także szeroka gama innych kategorii, począwszy od fotelików samochodowych, poprzez łóżeczka turystyczne, krzesełka do karmienia, leżaczki, pojazdy, a skończywszy na akcesoriach. Dodatkowo tym, co wyróżnia nas na tle konkurencji, jest Lionelo Care – linia produktów elektronicznych, takich jak laktatory, podgrzewacze do butelek, nebulizatory i nianie elektroniczne. Produkty Lionelo spełniają najwyższe standardy bezpieczeństwa (m.in. ADAC) i jakości (nagrody AllesBeste). Są funkcjonalne, posiadają nowoczesny i atrakcyjny design oraz najlepszy na rynku stosunek ceny do jakości. Co roku Lionelo wprowadza do oferty nowe produkty i limitowane kolekcje. W naszej ofercie znajdują się zarówno rozwiązania uniwersalne w designie, jak i nowoczesne, niepowtarzalne wzornictwo.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Lionelo oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 119 złotych

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Lionelo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.