Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

LubieButy.pl

Uzyskaj 3,5% zwrotu za zakupy w LubieButy.pl

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
W LubieButy.pl każdy znajdzie coś dla siebie, niezależnie od okazji czy gustu. W sklepie internetowym lubiebuty.pl dostępne są opcje na jesień i zimę, gdy pogoda nas nie rozpieszcza i z pewnością przyda się dodatkowa ochrona w postaci ocieplanych traperków, kozaków czy botków, a także coś na słoneczne dni! Klasyczne sandały, wygodne balerinki, czy modne espadryle? Wybór należy do Ciebie! Oczywiście, nie musisz ograniczać się do jednej pary – a w LubieButy.pl jest w czym wybierać! Dzięki selekcji produktów, sklep lubiebuty.pl może zaproponować eleganckie oraz wygodne buty – już nie musisz rezygnować z komfortu na rzecz szpilek!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

LubieButy.pl oferuje zawsze:

  • Buty na każdą okazję.
  • Torebki damskie w niezwykle atrakcyjnych cenach.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w LubieButy.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.