Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Matfel

Zyskaj 1,75% cashback za zakupy w Matfel

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
MATFEL to tania księgarnia internetowa, prezentująca szeroki wybór książek, wyróżnia się nie tylko atrakcyjnymi cenami, lecz także różnorodnością gatunków, aby zaspokoić gusta każdego czytelnika. To miejsce, które spełni Twoje potrzeby czytelnicze, naukowe i rozrywkowe, oferując szeroki zakres produktów dla miłośników literatury, edukacji i dobrej zabawy. Serdecznie zapraszamy do odkrywania różnorodnej oferty, zapewniając komfortowe i satysfakcjonujące zakupy na każdą okazję. Księgarnia zapewnia również szybką dostawę, co sprawia, że zakupy są wygodne i efektywne dla każdego miłośnika książek. Matfel to idealne miejsce do śledzenia najnowszych wydań i bestsellerów, zapewniając łatwy dostęp do najświeższych tytułów na rynku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Matfel oferuje zawsze:

  • Dbamy o to, by nasi klienci mieli dostęp do najświeższych wydawniczych hitów i nadchodzących premier.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 41 dni

Po dokonaniu zakupu w Matfel, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.