Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Net Credit - Darmowa pożyczka do 500 zł

Uzyskaj 35 zł zwrotu za zakup w Net Credit - Darmowa pożyczka do 500 zł

Zwort zostanie przyznany pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.netcredit.pl (ostatnie klknięcie musi pochodzić z Refunder.pl) i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji, potwierdzi tożsamość przelewem weryfikacyjnym oraz zostanie mu udzielona pożyczka. Obsługa plików cookies w przeglądarce musi być włączona.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Pierwsza darmowa pożyczka do 500 zł - promocja skierowana jest do nowych klientów Net Credit, tj. osób fizycznych, które przed skorzystaniem z promocji nie miały nigdy wcześniej zawartej żadnej umowy pożyczki pod marką Net Credit, z jakimkolwiek pożyczkodawcą. Pożyczka do 3000 zł, na 30 dni - RRSO: 513,59%

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Net Credit - Darmowa pożyczka do 500 zł, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.