Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

NJU mobile to marka telefonii komórkowej wprowadzona na polski rynek w kwietniu 2013 r. przez Orange. Abonament idealny dla Klientów ceniących sobie bardzo atrakcyjne cenowo oferty telekomunikacyjne.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

NJU mobile

Uzyskaj 47.50 zł zwrotu za zakup w NJU mobile

NJU mobile oferuje zawsze:

  • Rozmowy komórkowe bez limitu.
  • SMSy i MMSy bez limitu.

Ważne informacje

Zgłoszenia niezarejestrowanych zakupów nie są przyjmowane przez operatora, w związku z czym reklamacje dotyczące braku rejestracji zwrotu za zakup będą odrzucane. Cashback obowiązuje przy podpisaniu nowej umowy na abonament. Warunkiem otrzymania zwrotu cashback jest posiadanie aktywnego numeru przez przynajmniej 3 miesiące oraz opłacenie przynajmniej trzech faktur powyżej 9 zł. Faktury muszą być opłacone w terminie.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 90 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w NJU mobile, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Usługi i Prenumeraty