Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ofensywa

Uzyskaj 5% zwrotu za zakupy w Ofensywa

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Chcesz wyróżnić się swoim unikalnym miejskim stylem? Jesteś zapalonym kibicem i chcesz to pokazać całemu światu? Koniecznie odwiedź najstarszy polski kibicowski sklep Ofensywa.com.

Ofensywa.com - najstarsza polska marka kibicowska

Marka Ofensywa została założona w 1999 roku i od razu zrewolucjonizowała modę stadionową. Od początku swojej działalności oferuje wysokiej jakości produkty w minimalistycznym stylu i z konkretnym przekazem. Właściciele marki doskonale wiedzą, jak ważny dla ich klientów jest patriotyzm, dlatego ubrania i akcesoria marki Ofensywa są w całości szyte i produkowane w Polsce.

Sportowa i uliczna odzież - ofensywa.com

Ubrania i akcesoria marki Ofensywa charakteryzują się bardzo wysoką jakością materiałów. Przy ich szyciu zastosowano metodę sitodruku - trwałą i odporną na pranie z efektami HD i puff. Sklep internetowy ofensywa.com ma w swojej ofercie odzież jak i dodatki zarówno dla mężczyzn jak i kobiet, którzy chcą swoim ulicznym, kibicowskim stylem wyrazić swoją indywidualność i charakter.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ofensywa oferuje zawsze:

  • Odzież produkowana w Polsce

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do

Po dokonaniu zakupu w Ofensywa , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.