Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Oluxury

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Oluxury

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Na OLUXURY.COM nasi kupcy wybierają artykuły z nowych kolekcji największych, najbardziej uznanych i poszukiwanych projektantów mody, zapewniając naszym klientom ekskluzywne doświadczenie zakupowe.

Strona zawiera najlepszy wybór najlepszych uznanych projektantów, a także młodych, wschodzących talentów.

Pierwszy Ò sklep z modą został otwarty w 1994 roku w podmiejskiej pracowni w Parmie, gdzie zaczęły pojawiać się awangardowe kolekcje Driesa van Notena, Comme Des Garçons, Miyake i Yamamoto.

Obecnie istnieje 10 butików sprzedających tradycyjną i współczesną luksusową odzież i akcesoria.

Wszystkie zamówienia są wysyłane na cały świat z siedziby OLUXURY w pudełkach, które są przygotowywane z najwyższą starannością przy użyciu najlepszych materiałów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Oluxury oferuje zawsze:

  • Kupuj odzież, torebki, buty i akcesoria najlepszych luksusowych marek!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Oluxury, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.