Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Ostre Dzieje

Zyskaj 5% cashback za zakupy w Ostre Dzieje

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Ostre Dzieje - Jesteśmy młodą, prężnie rozwijającą się firmą produkującą naturalne, ostre sosy, które powstają przy użyciu metod rzemieślniczych. Sosy oparte są na bazie najostrzejszych na świecie odmian papryczek - m.in. Carolina Reaper, Trinidad Scorpion, Habanero, Jalapeno. Marka powstała w 2020 roku, dzięki pasji i miłości do pikantnych smaków. Zaczynaliśmy od gotowania sosów w domu - dla znajomych, którzy dzielili się naszymi produktami z innymi. Grono odbiorców w mgnieniu oka znacząco się poszerzyło. Pojawiło się szersze zapotrzebowanie, dlatego po wielu namowach stworzyliśmy sklep internetowy. Gdy rok temu startowaliśmy, nie przypuszczaliśmy, że tak wiele osób doceni naszą pracę. W naszych produktach ostrość zderza się ze świeżością najwyższej jakości owoców, warzyw i przypraw. Stawiamy na naturalność, dlatego nie używamy żadnych sztucznych konserwantów, stabilizatorów ani wzmacniaczy smaku. Posiadamy w ofercie kilkadziesiąt sosów o różnym smaku i sporej rozpiętości skali mocy, dzięki czemu nasze produkty przeznaczone są zarówno dla wymagających, doświadczonych miłośników ostrości, ale również dla osób, które lubią tylko delikatną pikantność. Prócz treści istotna jest dla nas również forma - sosy rozlewane są do szklanych butelek, a każda z nich ląduje w sygnowanym naszym logo kartoniku, wyłożonym ozdobnym siankiem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ostre Dzieje oferuje zawsze:

  • W naszym sklepie znajdziesz całą gamę
  • Dary z serca lasów i jezior Borów Tucholskich
  • Przetwory z ryb, grzybów i owoców, oparte na oryginalnych, regionalnych recepturach

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Ostre Dzieje, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.