Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

OVHcloud

Zyskaj aż do 8% cashback za zakupy w OVHcloud

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
OVHcloud oddaje w ręce technologów i przedsiębiorstw całkowitą swobodę, którą każdy może opanować od samego początku. Jesteśmy globalną firmą technologiczną oferującą programistom, przedsiębiorcom i firmom serwery dedykowane, oprogramowanie i elementy infrastruktury do zarządzania, zabezpieczania i skalowania danych. W naszej historii zawsze kwestionowaliśmy status quo i staraliśmy się, aby technologia była dostępna i niedroga. Wierzymy, że w naszym szybko rozwijającym się cyfrowym świecie integralną częścią naszej przyszłości jest otwarty ekosystem i otwarta chmura, w których wszyscy mogą nadal prosperować, a klienci mogą wybierać, kiedy, gdzie i jak zarządzać swoimi danymi.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

OVHcloud oferuje zawsze:

  • Międzynarodową lokalizację swoich centrów danych i punktów dystrybucyjnych.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 34 dni

Po dokonaniu zakupu w OVHcloud, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.