Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PKO Konto Bez Granic

Zyskaj 50 zł cashback za zakupy w PKO Konto Bez Granic

Warunkiem przyznania zwrotu jest est zawarcie przez użytkownika z Bankiem umowy rachunku bankowego oraz dokonanie przez Klienta w okresie 60 dni od dnia otwarcia tego rachunku przy użyciu karty wydanej do rachunku głównego: 1) przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej na kwotę co najmniej 180 zł, albo 2) kilku transakcji bezgotówkowych na łączną kwotę co najmniej 180 zł Jednocześnie dane osoby składającej wniosek takie jak: imię, nazwisko, numer telefonu muszą być zgodne i pokrywać się z danymi, na które zostanie zawarta umowa.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Konto bez Granic PKO BP to: 0 zł za wypłaty gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, 0 zł za obsługę karty debetowej, 0 zł za zlecenie stałe oraz polecenie zapłaty, 0 zł za wypłatę gotówki do 300 zł (Cashback) w punktach usługowych i handlowych oznakowanych symbolem Visa cash. Warunkiem otrzymania zwrotu jest zawarcie z Bankiem przez użytkownika umowy o rachunek bankowy oraz łączne spełnienie przez użytkownika trzech warunków: - użytkownik składający wniosek jest nowym klientem PKO Banku Polskiego, przez co należy rozumieć, że użytkownik w ciągu ostatnich 18 miesięcy od złożenia wniosku o konto nie był właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego (rachunku płatniczego) w PKO Banku Polskim, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji BLIK poprzez aplikację IKO przypisaną do rachunku.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PKO Konto Bez Granic oferuje zawsze:

  • 0 zł za wpłaty i wypłaty w placówkach PKO Banku Polskiego
  • 0 zł za standardowe przelewy krajowe, zlecenia stałe i polecenia zapłaty

Ważne informacje

Cashback zostanie wypłacony za poprawny wniosek, na podstawie którego zostanie otwarte konto. Warunkiem wypłaty cashbacku jest wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty wydanej do rachunku głównego. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie PKO nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu. Warunkiem otrzymania zwrotu jest zawarcie z Bankiem przez użytkownika umowy o rachunek bankowy oraz łączne spełnienie przez użytkownika trzech warunków: - użytkownik składający wniosek jest nowym klientem PKO Banku Polskiego, przez co należy rozumieć, że użytkownik w ciągu ostatnich 18 miesięcy od złożenia wniosku o konto nie był właścicielem ani współwłaścicielem konta osobistego (rachunku płatniczego) w PKO Banku Polskim, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej kartą wydaną do rachunku głównego, - wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji BLIK poprzez aplikację IKO przypisaną do rachunku.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 57 dni

Po dokonaniu zakupu w PKO Konto Bez Granic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.