PKO Konto Bez Granic

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakup w PKO Konto Bez Granic

Przejdź do PKO Konto Bez Granic

Mając PKO Konto Bez Granic zawsze wiesz, ile zapłacisz. Załóż już dziś i korzystaj z konta, jak chcesz i ile chcesz! Konto PKO Bez Granic daje Ci możliwość zaoszczędzenia na wielu opłatach. Bezpłatne jest są przelewy internetowe oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i za granicą a miesięczna opłata za prowadzenie rachunku wynosi jedynie 17,90 złotych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakup w PKO Konto Bez Granic

Przejdź do PKO Konto Bez Granic

PKO Konto Bez Granic oferuje zawsze:

  • 0 zł za wypłaty kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie
  • 0 zł za krajowe przelewy, zlecenia stałe i polecenia zapłaty
  • 0 zł za kartę do konta

Ważne informacje

Cashback zostanie wypłacony za poprawny wniosek, na podstawie którego zostanie otwarte konto. Warunkiem wypłaty cashbacku jest wykonanie przez Klienta w ciągu 60 dni od daty otwarcia konta przynajmniej jednej transakcji bezgotówkowej za pomocą karty wydanej do rachunku głównego. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder. Wniosek wypełniony bezpośrednio na stronie PKO nie będzie kwalifikowany do uzyskania zwrotu.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w PKO Konto Bez Granic, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia