Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Point A Hotels

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Point A Hotels

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Point A Hotels to rodzinny portfel nowoczesnych, centralnie położonych hoteli miejskich w Wielkiej Brytanii, oferujących gościom wyjątkową obsługę po przystępnych cenach. Każda z dziesięciu nieruchomości – obecnie siedem w Londynie, dwie w Szkocji (Edynburg i Glasgow) i jedna w Dublinie – oferuje świetną jakość, komfort i przytulny wystrój w dogodnych lokalizacjach w pobliżu głównych węzłów komunikacyjnych, co czyni je idealną bazą wypadową zarówno do pracy, jak i wypoczynek. Cechą charakterystyczną Point A Hotels jest to, że nasze hotele to „budżetowe hotele butikowe”, zapewniające niezwykle osobistą i przyjazną obsługę, a także poziom gościnności dla gości, który nie ma sobie równych w dostępnej przestrzeni hotelowej po przystępnej cenie. Oznacza to całodobowe przyjęcia z obsadą – z uśmiechniętymi, kompetentnymi gospodarzami, którzy dokładają wszelkich starań, aby goście poczuli się jak w domu – bezpłatny, superszybki Wi-Fi w całym hotelu, dystrybutory wody, cyfrowe szafy grające, luksusowe łóżka Hypnos i nastrojowe oświetlenie w pokojach pokoje gościnne oraz szereg innych udogodnień i usług. Gospodarze hotelu Point A chętnie dzielą się swoją rozległą wiedzą na temat swojej okolicy, a wiele hoteli oferuje także ekskluzywne oferty w restauracjach, barach i salonach kosmetycznych, a nawet bezpłatne korzystanie z lokalnej siłowni w ramach lojalności A-List hoteli Point A program.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Point A Hotels oferuje zawsze:

  • Gospodarze z sercem czekają, aby powitać Cię 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni od wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Point A Hotels, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.