Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

PolskaZachwyca

Uzyskaj 7.5% zwrotu za zakup w PolskaZachwyca

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Naszą misją jest pokazywanie pięknych miejsc naszego kraju. Dlatego plakaty w sklepie PolskaZachwyca to unikatowe zdjęcia z różnych, pięknych zakątków Polski: z Trójmiasta, z Wrocławia, z Półwyspu Helskiego, z Przemyśla, z Warszawy, z Lublina czy z Jeleniej Góry. Zdjęcia te oprócz tego, że pokazują panoramy miast to jeszcze nasycone są kolorami i piękną grą światła. Cały czas pracujemy nad rozszerzeniem asortymentu w naszym sklepie o kolejne wyjątkowe zdjęcia.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

PolskaZachwyca oferuje zawsze:

  • Szybka wysyłka
  • Bezpieczne opakowanie
  • Możliwość zwrotu

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w PolskaZachwyca, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.