Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pożyczka Plus

Zyskaj 32,50 zł cashback za zakupy w Pożyczka Plus

UWAGA

W kampanii obowiązuje zasada „ostatniego kliknięcia” i wynagrodzenie za wniosek nie zostanie naliczone, jeśli klient przed dokonaniem rejestracji zostanie przekierowany do serwisu www.pozyczkaplus.pl poprzez inny kod reklamowy. Wynagrodzenie za poprawny wniosek przyznane będzie pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.pozyczkaplus.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji i zostanie mu udzielona pożyczka.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!

Pożyczka Plus to szybka pożyczka przez internet.

Pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za 0 zł! Stali klienci mogą pożyczyć nawet do 10000 zł. Skorzystaj z oferty i przekonaj się jakie korzyści płyną z naszej pożyczki online.3 proste kroki do Twojej Pożyczki Plus. Dołącz do tysięcy naszych zadowolonych klientów. Sprawdź opinie tych, którzy nam zaufali.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pożyczka Plus oferuje zawsze:

  • Dostępne także dla obywateli Ukrainy.
  • Pierwsza pożyczka nawet do 3 000 złotych za DARMO.
  • Możliwość refinansowania pożyczki
  • Rozpatrywanie wniosków 24/7.
  • Nawet do 5000 zł z RABATEM 50%.

Ważne informacje

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.pozyczkaplus.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji i zostanie mu udzielona pożyczka. Ponadto musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez przelew 1 zł ze swojego rachunku bankowego. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Pożyczka Plus, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.