Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pożyczka Plus

Uzyskaj 50 zł zwrotu za zakup w Pożyczka Plus

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.pozyczkaplus.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji i zostanie mu udzielona pożyczka. Ponadto musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez przelew 1 zł ze swojego rachunku bankowego.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Pożyczka Plus to szybka pożyczka przez internet. Pierwsza pożyczka do 3000 zł na 30 dni za 0 zł! Stali klienci mogą pożyczyć nawet do 10000 zł.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pożyczka Plus oferuje zawsze:

  • Pożyczka online
  • Szybki kredyt

Ważne informacje

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.pozyczkaplus.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji i zostanie mu udzielona pożyczka. Ponadto musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez przelew 1 zł ze swojego rachunku bankowego. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Pożyczka Plus, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.