Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Pyszne Eko

Zyskaj 4% cashback za zakupy w Pyszne Eko

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep ekologiczny PyszneEko.pl – certyfikowany sklep z ekologiczną żywnością. U nas znajdziesz wysokiej jakości żywność ekologiczną, a także produkty bezglutenowe i bezmleczne, dzięki którym zadbasz o zdrowe i smaczne posiłki, a co za tym idzie – również dobre samopoczucie. Jesteśmy importerem marek: The Bridge, Destination, BIODYSSEE, przez co możemy zaoferować najlepsze ceny. Nasze topy sprzedażowe to napoje roślinne: Natumi, The Bridge, produkty marek Bio Planet, Krokus, Bio Life, Diet-Food, Pięć Przemian. Mamy najszerszą ofertę świeżych warzyw i owoców, do tego mięso i nabiał, które dostarczamy w modelu Same-day delivery, transportem chłodniczym na terenie Warszawy i okolic. Jako jedyny sklep w branży ekologicznego e-grocery mamy świetną obsługę klienta, zawsze informujemy klienta o ewentualnych brakach w zamówieniu i proponujemy zamienniki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Pyszne Eko oferuje zawsze:

  • Zamów do godziny 13:00 a wyślemy jeszcze dziś

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 39 dni

Po dokonaniu zakupu w Pyszne Eko, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.