Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Rabaty do -30%!

Rabaty do -30%!

Tymczasowa Kampania

Sprawdź!

Twój kod rabatowy:
Rabat 20% na artykuły w cenie regularnej. Rabat 10% na Outlet!

Rabat 20% na artykuły w cenie regularnej. Rabat 10% na Outlet!

Tymczasowa Kampania

Tylko z kodem! Sprawdź!

Twój kod rabatowy:
Reebok to marka sygnująca obuwie, odzież i akcesoria sportowe. Znajdziesz tu szeroki asortyment produktów do biegania, fitnessu, yogi oraz wiele innych.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Reebok

Uzyskaj 3% 4% zwrotu za zakup w Reebok

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Reebok oferuje zawsze:

  • Obuwie, odzież i akcesoria Reebok.
  • Dostawa darmowa dla zamówień powyżej 299 zł.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 150 dni

Po dokonaniu zakupu w Reebok, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Ubrania i Akcesoria