Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Schaffa to obecnie jeden z liderów polskich sklepów internetowych w segmencie modowym. Serwis wyznacza trendy zarówno w zakresie oferty produktowej, rozwiązań marketingowych oraz poziomu sprzedaży. Posiadamy także sieć sklepów stacjonarnych w Warszawie.

Naszą przygodę z modą rozpoczęliśmy w 1994 roku nikt wtedy nie przypuszczał, że 20 lat później staniemy się tak znaną i cenioną marką. Przyczyniła się do tego praca wielu osób z naszego wiernego zespołu. Pasja, zaangażowanie, fachowość oraz umiłowanie rzeczy pięknych to cechy, na które zwracamy szczególną uwagę.

Zespół Schaffa wciąż się powiększa o ludzi pełnych pasji, wierzących we wspólną pracę czerpiących z niej przyjemność i satysfakcję. Obecnie posiadamy w ofercie ponad 50 topowych marek i wciąż poszukujemy nowych partnerów do współpracy.

Podpisanie umów z dużymi producentami przyczyniło się do zdobycia cennego doświadczenia, co uczyniło z nas eksperta w dziedzinie mody. Selekcjonując odzież i obuwie wzorujemy się na trendach aktualnie obecnych na światowych rynkach, nieustanie śledzimy nowe kierunki, uczestniczymy w targach i pokazach. Istniejemy, by spełniać wszystkie życzenia i sprostać oczekiwaniom naszych klientów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Schaffashoes

Uzyskaj 3.4% zwrotu za zakup w Schaffashoes

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Schaffashoes oferuje zawsze:

  • 30 dni na zwrot
  • 2 lata gwarancji
  • Realizacja zamówienia w 48 godzin

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Schaffashoes, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.