Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep Anwen

Uzyskaj 2,5% zwrotu za zakupy w Sklep Anwen

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wygląd i kondycja włosów zależy nie tylko od Twojej diety i stanu zdrowia. Ważna jest też odpowiednia pielęgnacja, do której najlepiej używać produktów najwyższej jakości. Takie kosmetyki znajdziesz właśnie w sklepie Anwen! Kompendium wiedzy na temat włosów - blog marki Anwen Marka Anwen rozpoczęła swoją działalność od prowadzenia bloga o pielęgnacji włosów. Od 2010 roku blog odwiedziło już niemal 7 milionów osób, co czyni go najpopularniejszym blogiem w Polsce na temat włosów i sposobów dbania o nie. W wyniku tak dużego zainteresowania zrodził się pomysł na stworzenie linii własnych kosmetyków. Włosy charakteryzują się różną porowatością - wysoką, niską i średnią, a każdy typ porowatości wymaga zastosowania innego rodzaju substancji pielęgnacyjnych. Wobec tego właścicielka bloga Anwen - Anna Kołomycew, postanowiła stworzyć pierwsze w Polsce kosmetyki dedykowane każdemu rodzajowi porowatości włosów. Proteiny, emolienty i humektanty - kluczowe składniki produktów Anwen Równowaga PEH, czyli trzech grup składników - protein, emolientów i humektantów, jest kluczowa w procesie tworzenia produktów sklepanwen.pl. Zachowanie tej równowagi pozwala na lepsze dopasowanie kosmetyków Anwen do potrzeb włosów, dzięki czemu są one skuteczniejsze. W ofercie sklepu znajdziesz maski do włosów, odżywki, szampony czy mgiełki. Wszystkie produkty są wysokiej jakości, którą zapewniają kompleksowe badania laboratoryjne i nowoczesny formuły bazujące na naturalnych surowcach. Skład kosmetyków jest dobrany tak, żeby zapewnić Ci zdrowie, kondycję i piękny wygląd włosów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sklep Anwen oferuje zawsze:

  • Wykorzystujemy ponownie wszystkie materiały do pakowania, jakie dostajemy w paczkach: pudełka, kartony, folię.
  • Do wypełnienia paczek stosujemy papier z makulatury oraz
  • Wybierając opakowania dla produktów, decydujemy się w pierwszej kolejności na surowce łatwe do przetworzenia: szklane słoiki lub butelki, metalowe puszki, kartonowe pudełka, tworzywa monomateriałowe.
  • Tuby naszych odżywek oraz masek nocnych wykonane są z PCR - tworzywa pochodzącego z recyklingu opakowań pokonsumenckich. PCR w 100% nadaje się do ponownego przetworzenia.
  • Butelki wykonane z PET na szampony również nadają się do recyklingu. Opakowania z pompką, spieniaczem czy atomizerem mogą po opróżnieniu zostać ponownie napełnione i wykorzystane.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

od 60 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Sklep Anwen, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.