Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

SkumajTo

Zyskaj 5% cashback za zakupy w SkumajTo

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Nasz sklep to wyjątkowe miejsce, gdzie pasja do edukacji spotyka się z miłością do natury. Specjalizujemy się w oferowaniu wysokiej jakości, drewnianych zabawek edukacyjnych, które są zarówno bezpieczne dla środowiska, jak i inspirujące dla młodych umysłów. Jesteśmy producentami. Każda układanka i zabawka w naszym asortymencie została starannie przygotowana, aby wspierać rozwój dzieci w wieku 3-10 lat, rozbudzając ich ciekawość i kreatywność. Wierzymy, że nauka przez zabawę to klucz do budowania trwałych fundamentów dla przyszłych sukcesów naszych dzieci. Nasz sklep to więcej niż miejsce zakupów – to społeczność rodziców i opiekunów, którzy, tak jak my, pragną ofiarować swoim dzieciom najlepszy start w życiu. W naszym sklepie znajdziesz starannie wyselekcjonowaną kolekcję drewnianych zabawek edukacyjnych, idealnych dla dzieci w wieku 4-7 lat. Nasza oferta obejmuje różnorodne układanki, które nie tylko bawią, ale przede wszystkim uczą i rozwijają. Od klasycznych puzzle po zaawansowane układanki logiczne, nasze produkty zostały zaprojektowane, by stymulować myślenie przestrzenne, zdolności motoryczne oraz kreatywność najmłodszych. Dbamy o to, aby wszystkie zabawki były bezpieczne dla dzieci i przyjazne dla środowiska, wykonane z wysokiej jakości, certyfikowanego drewna. W naszym asortymencie znajdują się również gry edukacyjne, które wspierają naukę liczb, liter czy nawet podstawowych zasad ekologii, pomagając rodzicom w kreatywny sposób wprowadzać elementy edukacyjne do codziennej zabawy. Ponadto, oferujemy zestawy kreatywne, które inspirują dzieci do własnoręcznego tworzenia i eksperymentowania, rozwijając przy tym ich zdolności manualne i wyobraźnię. Nasz sklep jest miejscem, gdzie każdy rodzic znajdzie coś wyjątkowego dla swojego dziecka – zabawkę, która nie tylko dostarczy radości, ale również będzie cennym narzędziem edukacyjnym, wspierającym rozwój małego człowieka. Zapraszamy do odkrywania naszej oferty, pełnej ekologicznych, bezpiecznych i inspirujących zabawek, które uczynią każdy dzień pełnym nauki i zabawy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SkumajTo oferuje zawsze:

  • Znajdziesz tu wszystko, co zainteresuje Twojego malucha!

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w SkumajTo, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.