Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Slimwallet.pl

Zyskaj 4,3% cashback za zakupy w Slimwallet.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Sklep internetowy slimwallet.pl powstał z myślą o ludziach z dobrym gustem, lubiących luksus i elegancje. Nasze portfele to przede wszystkim połączenie nowatorstwa oraz wyszukanej estetyki. W naszej bogatej ofercie znajdziecie Państwo szeroki asortyment produktów światowych marek. Jesteśmy po to aby spełniać wszystkie, nawet te najbardziej wygórowane oczekiwania.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Slimwallet.pl oferuje zawsze:

  • Portfele damskie i męskie, okulary i zegarki.
  • Portfele marki Secrid z innowacyjnym systemem zapięcia Cardprotector, który chroni karty przed niepożądanym skanowaniem.
  • Wysyki krajowe i za granicę.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Slimwallet.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.