Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Firma gwarantuje rzetelność, zero ukrytych opłat i indywidualne podejście do każdego Klienta.

Warunki Smart Pożyczka:

- kwota pierwszej darmowej pożyczki do 3000 zł; - maksymalna kwota pożyczki zwiększa się do 7000 zł; - usługa weryfikacji ekspresowej - potwierdzenie rejestracji bez konieczności wpłaty 1gr; - pożyczki na: 10, 15, 20, 25, 30 dni.

Korzyści:

- 100% Online bez wychodzenia z domu; - wypłata pożyczki nawet w 15 minut na konto; - prosty formularz rejestracyjny; - brak zbędnych formalności.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 67.50 zł zwrotu za zakup w Smart Pożyczka

Smart Pożyczka oferuje zawsze:

  • Pożyczka online
  • Szybki kredyt

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Smart Pożyczka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.