Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Smart Pożyczka to szybka gotówka udzielana bez telefonów do pracodawców. Pierwsza pożyczka do 3000 złotych uruchamiania jest, na okres od 10 do 30 dni, całkowicie za darmo.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Smart Pożyczka

Uzyskaj 35.50 zł zwrotu za zakup w Smart Pożyczka

Zwrot zostanie przyznany pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.smartpozyczka.pl.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji, na podstawie której dojdzie do podpisania umowy o pożyczkę. Ponadto klient musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez zalogowanie się na swoje konto bankowe poprzez stronę internetową pożyczkodawcy, w celu potwierdzenia rachunku bankowego, na który ma być wypłacona pożyczka.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany pod warunkiem, że nowy klient zostanie przekierowany do serwisu www.smartpozyczka.pl.pl i w ciągu 30 dni od daty przekierowania dokona rejestracji, na podstawie której dojdzie do podpisania umowy o pożyczkę. Ponadto klient musi potwierdzić POPRAWNE dane osobowe przy rejestracji poprzez zalogowanie się na swoje konto bankowe poprzez stronę internetową pożyczkodawcy, w celu potwierdzenia rachunku bankowego, na który ma być wypłacona pożyczka.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Smart Pożyczka, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia