Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sneakersnstuff

Zyskaj aż do 7,5% cashback za zakupy w Sneakersnstuff

Cashback nie jest przyznawany za produkty z edycji limitowanych.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Dzięki własnej marce SNS firmy Adidasnstuff możemy twórczo przekształcić naszą ciekawość nowych rzeczy i naszą pasję do dziedzictwa w przedmioty. Mieszanka pełnych kolekcji odzieży lub tylko tej jednej wyjątkowej rzeczy jest wydawana regularnie. Niektóre produkty nigdy nie wyczerpią się z magazynu, a inne są produkowane w bardzo ograniczonych seriach i wyprzedane w momencie premiery. Od rozpoczęcia pierwszej współpracy obuwniczej w 2003 roku (z Pumą ) SNS pracowało nad ponad 200 wspólnymi projektami z głównymi markami obuwniczymi, takimi jak Nike , Jordan Brand , adidas , New Balance , Converse , Reebok , Vans i nie tylko.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Sneakersnstuff oferuje zawsze:

  • Kochamy nowości i kochamy tradycje

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Sneakersnstuff, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.