Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

SPApower świece sojowe

Zyskaj 5% cashback za zakupy w SPApower świece sojowe

Aby otrzymać zwrot za zakupy kliknij ,,Aktywuj zwrot" bezpośrednio przed zakupem.

Warto również pamiętać o usuwaniu plików cookies, aby ułatwić sklepom prawidłową weryfikację transakcji.

Dodatkowo warto pamiętać o zaakceptowaniu plików cookies na stronie.

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Tworzymy piękne zapachy, które otulają wnętrze. Powstaliśmy z myślą, by dostarczyć Ci odprężenie i wewnętrzny spokój w najczystszej, aromatycznej postaci. Prężnie zajmujemy się sprzedażą internetową wyjątkowych dodatków do wnętrza Twojego domu, mieszkania, a także biura, salonu kosmetycznego i SPA. To produkty stworzone z pasji i zamiłowania do piękna. W naszej ofercie znajdziesz świece sojowe o nietuzinkowych i bardzo głębokich zapachach, które otulą Twoje zmysły, a także wosk sojowy zapakowany w ekskluzywny, ekologiczny papier z naszym złotym logo. Nasze świece sojowe i woski trafiają do gabinetów SPA, salonów kosmetycznych oraz medycyny estetycznej w całej Polsce i Europie.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

SPApower świece sojowe oferuje zawsze:

  • Szybka dostawa-Wysyłka w 24h

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w SPApower świece sojowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.