Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Szczypta Świata to nietuzinkowy sklep, w którym znajdziesz kawy, herbaty, przeróżne łakocie a także wyroby rękodzielnicze - ubrania i dodatki, biżuterię etniczną, sztukę użytkową, elementy wystroju wnętrz, muzykę świata i książki.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 1.8% zwrotu za zakup w Szczypta Świata

Szczypta Świata oferuje zawsze:

  • Szeroki wybór produktów fair trade a także wyrobów rękodzielniczych.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Szczypta Świata , Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.