Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

T-Mobile jest jedną z największych sieci komórkowych w Polsce świadczy pełen zakres usług telekomunikacyjnych dla klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Sieć T-Mobile oferuje usługi telefonii i internetu mobilnego oraz stacjonarnego w systemach abonamentowych, przedpłaconych i mix.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

T-Mobile

Uzyskaj aż do 60 zł zwrotu za zakup w T-Mobile

Poziomy zwrotu

Abonament na telefon - Nowy Klient 60 zł
Abonament na Internet - Nowy Klient 45 zł
Abonament na telefon - Powracający Klient 22.50 zł

Wszystkie poziomy zwrotów

T-Mobile oferuje zawsze:

  • Telefon na kartę lub abonament, internet.

Ważne informacje

Zwrot obowiązuje przy zakupie karty SIM, przy podpisaniu umowy lub jej przedłużeniu. Po zakupie na Twoim koncie Refunder pojawi się standardowa stawka zwrotu, która po otrzymaniu przez nas raportu z T-mobile zostanie przez nas skorygowana. Wartość zostanie skorygowana w przeciągu max 45 dni od dnia Twojego zakupu. Nowa umowa 25 zł, 6.5 zł przedłużenie umowy, 2 zł kupno tylko karty SIM

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w T-Mobile, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w T-Mobile

T-Mobile oferuje zwrot aż do 60 zł. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Abonament na telefon - Nowy Klient 60 zł
Abonament na Internet - Nowy Klient 45 zł
Abonament na telefon - Powracający Klient 22.50 zł
Abonament Karta SIM - Nowy Klient 22.50 zł
Abonament na Internet - Powracający Klient 16.50 zł
Abonament Karta SIM - Powracający Klient 8.50 zł

Więcej sklepów z kategorii Sprzęt elektroniczny i Usługi i Prenumeraty