Tania Bielizna

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Tania Bielizna

Przejdź do Tania Bielizna

Tania Bielizna to sklep internetowy z branży Fashion oferujący starannie wyselekcjonowane produkty bieliźniarskie i odzieżowe w przystępnych cenach. W asortymencie znajdują się głownie produkty wiodących polskich marek, znane i lubiane przez klientki dokonujące zakupów online. Ponad 100 marek, ponad 10000 produktów, szeroka dostępność rozmiarów, fasonów i kolorów sprawią, że na pewno znajdziesz i dobierzesz odpowiedni model. Konsultanci Tania-bielizna.pl zawsze chętnie służą pomocą i udzielą wszelkich informacji. Szybka realizacji zamówień i opcja darmowej dostawy sprawią, że niebawem po złożeniu zamówienia, będziesz się cieszyć swoimi zakupami.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 4% zwrotu za zakup w Tania Bielizna

Przejdź do Tania Bielizna

Tania Bielizna oferuje zawsze:

  • Wyselekcjonowane produkty bieliźniarskie i odzieżowe w przystępnych cenach.
  • Ponad 100 marek, ponad 10000 produktów,
  • Szeroka dostępność rozmiarów, fasonów i kolorów.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi od Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Tania Bielizna, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria