Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

TaniaKsiazka.pl to miejsce dla wszystkich KsiążkoManiaków. Kupując w tej księgarni internetowej możesz zawsze liczyć na szeroką ofertę, niskie ceny i masę regularnie napływających nowości książkowych. W ofercie sklepu znajdziesz również produkty dla dzieci w tym wózki i zabawki dla każdego malucha.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

TaniaKsiazka.pl

Uzyskaj 3.7% zwrotu za zakup w TaniaKsiazka.pl

TaniaKsiazka.pl oferuje zawsze:

  • Książki, zabawki, artykuły dla dzieci
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w TaniaKsiazka.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Dzieci i Rozrywka i relaks