Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

TaniaKsiazka.pl to miejsce dla wszystkich KsiążkoManiaków. Kupując w tej księgarni internetowej możesz zawsze liczyć na szeroką ofertę, niskie ceny i masę regularnie napływających nowości książkowych. W ofercie sklepu znajdziesz również produkty dla dzieci w tym wózki i zabawki dla każdego malucha.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3.7% zwrotu za zakup w TaniaKsiazka.pl

TaniaKsiazka.pl oferuje zawsze:

  • Książki, zabawki, artykuły dla dzieci
  • Możliwość dostawy gratis

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w TaniaKsiazka.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.