Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

TechWish

Zyskaj aż do 4% cashback za zakupy w TechWish

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
TECHWISH to dynamiczna platforma new-commerce pełna smart technologii, które inspirują! Wyszukujemy, testujemy i udostępniamy nowości technologiczne i inteligentne rozwiązania dla każdego, kto chce żyć bardziej smart. Od lat przekraczamy kolejne bariery struktury e-commerce, by nasza innowacyjna oferta mogła ułatwiać życie za pomocą technologii i wspierać ludzkie pasje. Co znajdziecie w TECHWISH? Smart rozwiązania. Wspieramy inteligentny i aktywny tryb życia zarówno w sferze zawodowej, jak i rozrywkowej. Zaawansowane urządzenia RTV i AGD, akcesoria beauty, artykuły smart dla zwierząt, premierowa elektronika, rozbudowany dział gamingu - akcesoria na każdy gust.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

TechWish oferuje zawsze:

  • Ekspresową dostawę tego samego lub następnego dnia

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w TechWish, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.