Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

TopSlim.pl

Uzyskaj 3.6% zwrotu za zakup w TopSlim.pl

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Asortyment sklepu TopSlim.pl w głównej mierze stanowi sprzęt fitness oraz sprzęt do siłowni. Oferta TopSlim.pl to między innymi takie produkty jak: bieżnie, rowerki do ćwiczeń, orbitreki, steppery i wiele innych. Znajdziesz tam wszystko, co niezbędne, aby stworzyć domową siłownię i zrzucać niepotrzebne kilogramy. W ofercie TopSlim znajdziesz takie produkty, jak: bieżnie, orbitreki, rowery treningowe czy steppery. Poza sprzętem fitness, możesz też zaopatrzyć się w sprzęt siłowy, czyli atlasy, ławki treningowe, hantle, sztangi i obciążenia.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

TopSlim.pl oferuje zawsze:

  • Sprzęt sportowy, fitness i akcesoria do ćwiczeń
  • Akcesoria do sportów towarzyskich

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat). Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do sklepu online musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w TopSlim.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.