Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Triverna

Uzyskaj 2,4% zwrotu za zakup w Triverna

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Szukasz odpowiedniego hotelu na Twój zaplanowany wypoczynek? W Triverna znajdziesz unikalne i starannie dobrane oferty hoteli, w wyjątkowych cenach tylko dla klubowiczów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Triverna oferuje zawsze:

  • Ekskluzywne hotele w wyjątkowych cenach.

Ważne informacje

Wypłata cashbacku za rezerwacje hoteli ma miejsce po opłaceniu rezerwacji. Nie wypłaca się cashbacku za zakup z kodem zniżkowym, z kuponu prezentowego, zarezerwowaną darmową noc czy też inne bonusowe rezerwacje.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni od opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Triverna, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.