Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Tutlo dla dorosłych

Zyskaj aż do 215 zł cashback za zakupy w Tutlo dla dorosłych

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Rozpocznij swoją przygodę z promowaniem edukacji języka angielskiego online! tutlo.com/pl jest polską szkołą angielskiego online, która od ponad 7 lat zapewnia wysokiej jakości zajęcia dla dorosłych. Program nauczania opiera się na indywidualnym podejściu do każdego ucznia, co pozwala osiągać efektywny postęp w nauce. Dlaczego warto wybrać tutlo.com/pl Tutlo ceni sobie ideę prawdziwego angielskiego, który naprawdę opanujesz tylko w bezpośredniej rozmowie jeden na jeden. Nasz Reklamodawca oferuje możliwość nauki z ponad 1000 lektorami z różnych stron świata, co pozwala nie tylko na dostęp do różnorodnych akcentów, ale również do różnych osobowości. Możesz wybrać swojego ulubionego polskiego lektora lub native speakera, i zacząć doskonalić swój angielski od pierwszej lekcji. tutlo.com/pl za osiągnięcia w branży edukacyjnej zostało wielokrotnie nagrodzone, co świadczy o wysokiej jakości naszych usług.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Tutlo dla dorosłych oferuje zawsze:

  • Angielski bez barier

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 40 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Tutlo dla dorosłych, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.