Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

VANNSKJOLD

Zyskaj 6% cashback za zakupy w VANNSKJOLD

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
VANNSKJOLD - w języku norweskim to "TARCZA WODNA". Tworzymy płaszcze i kurtki przeciwdeszczowe – praktyczne, szykowne, lekkie i trwałe. Wodoodporna odzież VANNSKJOLD jest ręcznie wykonana, unikalna i wysokiej jakości, a przede wszystkim odporna na śnieg, deszcz i wiatr. Płaszcze przeciwdeszczowe VANNSKJOLD to także ponadczasowa moda, niezależna od zmieniających się trendów. W procesie tworzenia dbamy o ekologię: handmade i idea zero waste są dla nas kluczowe. Odzież przeciwdeszczowa VANNSKJOLD to norweskie inspiracje, miejska klasyka i trwała jakość.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

VANNSKJOLD oferuje zawsze:

  • Ponadczasowa klasyka
  • Trwała jakość
  • Ręczne wykonanie

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w VANNSKJOLD, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.