Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Vectra

Zyskaj aż do 100 zł cashback za zakupy w Vectra

Zwrot zostanie przyznany za poprawne i zweryfikowane zamówienie na stronie głównej Vectry. Zwrot przysługuje wyłącznie dla nowych użytkowników. Jeśli użytkownik zdecyduje się zamówić dwa osobne pakiety (np. Internet i TV Smart, które nie są w żadnym łączonym pakiecie) to w rzeczywistości będzie musiał zrobić dwie osobne transakcje (przejść przez oba procesy składania zamówienia osobno).

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Vectra to jeden z liderów usług telekomunikacyjny oraz wiodący operator kablowy. Telewizja kablowa – analogowa i cyfrowa, w tym dostęp do programów telewizyjnych w standardzie HD; Szerokopasmowy dostęp do Internetu – tradycyjny kablowy oraz mobilny poprzez modem USB; Telefonia komórkowa i telefonia stacjonarna bazująca na technologii cyfrowej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Zwrot jest przyznawany jednorazowo za nową umowę. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 32 dni

Po dokonaniu zakupu w Vectra, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.