Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Plus Konto Biznes to wygodne w obsłudze i profesjonalne konto firmowe cieszące się uznaniem wśród ekspertów finansowych oraz przedsiębiorców. Zalety konta to: brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez Internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA oraz wypłaty z dowolnych bankomatów.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

Uzyskaj 110 zł zwrotu za zakup w Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

Volkswagen Bank Plus Konto Biznes oferuje zawsze:

  • Profesjonalne konto firmowe
  • Brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez Internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA oraz wypłaty z dowolnych bankomatów

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Volkswagen Bank Plus Konto Biznes, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia