Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

Uzyskaj 110 zł zwrotu za zakup w Volkswagen Bank Plus Konto Biznes

Zwrot zostanie przyznany za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Plus Konto Biznes: Wygodny system obsługi internetowej, dostęp do pełnomocników, których ustanawia sam klient, bezpłatne przelewy i zlecenia stałe, 0 zł za wydanie pierwszej karty Visa Business.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Volkswagen Bank Plus Konto Biznes oferuje zawsze:

  • Profesjonalne konto firmowe
  • Brak opłat za prowadzenie, przelewy i zlecenia przez Internet, dostęp dla wskazanych osób, firmowe karty VISA oraz wypłaty z dowolnych bankomatów

Ważne informacje

Cashback przyznany będzie za poprawny wniosek pod warunkiem, że na jego podstawie zostanie podpisana umowa. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Volkswagen Bank Plus Konto Biznes, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.