Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wakacje.pl

Uzyskaj 1.3% zwrotu za zakup w Wakacje.pl

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Zaloguj się za pomocą:
Albo zarejestruj się za pomocą adresu e-mail

Rejestrując konto wyrażasz zgodę na Warunki Członkostwa

Dołączenie do Refunder jest darmowe
600 000 członków
Prawie 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Wakacje.pl to pierwszy portal turystyczny w Polsce i sieć ponad 400 salonów stacjonarnych na terenie całego kraju. Od ponad 20 lat efektywnie i z pasją sprzedajemy produkt, który ma być jak spełnienie marzeń – wakacje. Współpracujemy z ponad 100 organizatorami wycieczek. Dzięki naszemu bogatemu doświadczeniu i wprowadzanym rozwiązaniom, od lat utrzymujemy pozycję lidera branży e-travel w Polsce, starając sprostać się nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom naszych Klientów. Spełniliśmy już podróżnicze marzenia ponad miliona osób!

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 120 dni od opłaconej i wykorzystanej rezerwacji

Po dokonaniu zakupu w Wakacje.pl, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.