Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wierszyki do nauki

Zyskaj 3% cashback za zakupy w Wierszyki do nauki

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Ten sklep nie jest już dostępny za pośrednictwem Refunder

Kliknij tutaj aby wyświetlić wszystkie aktywne sklepy

Tabliczka mnożenia w wierszykach to bestseller serii wierszykidonauki. Sympatyczne, zapadające w ucho wierszyki wykorzystują znaną od wieków mnemotechnikę do zapamiętania działań. Piękne akwarelowe ilustracje Małgorzaty Flis i staranna redakcja: konsultantem metodycznym książki jest Dorota Dziamska, autorka podstawy programowej do klas I-III, sprawiły że Czytelnicy pokochali Tabliczkę. W serii wierszykidonauki ukazały się również: Królowie Polski w wierszykach, Ortografia w wierszykach Ó, Ortografia w wierszykach Ż. Wszystkie książeczki są lubiane i świetnie się sprzedają (łącznie ponad 30 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Dotychczas dostępne w sprzedaży tylko w jednym miejscu, na stronie wydawcy.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 100 dni

Użytkownicy otrzymują weryfikację cashbacku z tego sklepu zazwyczaj w ciągu ok. 99 dni

Po dokonaniu zakupu w Wierszyki do nauki, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.