Wonga

Uzyskaj 87.50 zł zwrotu za zakup w Wonga

Przejdź do Wonga

Aktualne oferty od Wonga

    Pierwsza pożyczka nawet na 60 dni!

    Dla nowych klientów pierwsza pożyczka krótkoterminowa do 1500 zł nawet na 60 dni! Do tego zwiększony cashback!

    Przeczytaj więcej

Wonga.com to wielokrotnie nagradzany lider branży digital finance, specjalizujący się w krótkoterminowych pożyczkach online. Obecnie Wonga prowadzi działalność w kilku krajach na trzech kontynentach, w tym w Polsce. Na rynku polskim wonga.pl udziela pożyczek krótkoterminowych od 50 do 1 500 zł i ratalnych do 20 000 zł

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 87.50 zł zwrotu za zakup w Wonga

Przejdź do Wonga

Wonga oferuje zawsze:

  • Pożyczka online
  • Szybki kredyt

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w Wonga, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia