Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Wonga.com oferuje szybkie pożyczki online bez wychodzenia z domu. Pożyczka krótkoterminowa udzielana jest w kwocie do 1000 zł na max. 30 dni.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Wonga

Uzyskaj 82.50 zł zwrotu za zakup w Wonga

Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona pożyczka dla nowego Klienta. Za pożyczki udzielone za pomocą okna czatu nie zostanie przyznany zwrot.

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Wonga oferuje zawsze:

  • Pożyczka online
  • Szybki kredyt

Ważne informacje

Zwrot zostanie naliczony za umowę podpisaną przez nowego - potwierdzonego klienta. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder. Zwrot zostanie przyznany za każdy poprawny wniosek, na podstawie którego zostanie udzielona pożyczka dla nowego Klienta.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni od dnia podpisania umowy

Po dokonaniu zakupu w Wonga, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia