Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Zegarownia

Zyskaj aż do 4,55% cashback za zakupy w Zegarownia

Cahback nie jest przynawany za zakup marki Morellato.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Nasz sklep Zegarownia.pl to największy sklep internetowy z zegarkami w Polsce. Współpracujemy z kilkudziesięciu dystrybutorów i producentów w Polsce i na świecie. Przed rozpoczęciem współpracy dokładnie weryfikujemy każdego dostawcę, a każdy zamówiony przez nas zegarek sprawdzamy pod kątem ewentualnych usterek. Wszystko po to, aby nasi Klienci otrzymali to, co zamówią – nowy, oryginalny produkt, pozbawiony ukrytych wad. Nasze zegarki: pochodzą bezpośrednio od producentów lub dystrybutorów z całego świata, posiadać ważną kartę gwarancyjną na terenie Polski, posiadać załączoną instrukcję obsługi, dostarczane są w oryginalnym opakowaniu producenta.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Zegarownia oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa wszystkich zegarków

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Zegarownia, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.