Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Sklep sportowy i turystyczny 4F oferuje wysokiej klasy odzież i akcesoria sportowe. Ich znakiem rozpoznawczym jest kombinacja jakości, technologii oraz modnych materiałów z nowoczesnym designem. Oferowane produkty nadają się zarówno do treningu jak i codziennego noszenia.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 2.42% zwrotu za zakup w 4F

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

4F oferuje zawsze:

  • Odzież sportowa, turystyczna.
  • Darmowa dostawa do salonu 4F.

Ważne informacje

Jeśli użyjesz kodu rabatowego z gazetki informacyjnej, którą dostajesz do swojej skrzynki, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie rożnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 60 dni

Po dokonaniu zakupu w 4F, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.