Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

8a

Zyskaj 2,5% cashback za zakupy w 8a

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Sklep górski 8a.pl oferuje szeroki wybór sprzętu, odzieży i obuwia górskiego topowych marek. W naszej ofercie każdy znajdzie produkty idealnie dostosowane do jego potrzeb. W specjalistycznym sklepie turystycznym 8a.pl znajdziesz zarówno odzież górską zaprojektowaną do zdobywania najwyższych szczytów, jak i ubrania outdoorowe dla osób stawiających swoje pierwsze kroki na górskich szlakach. W naszej ofercie wyróżnia się dział z butami górskim. Znajdziesz w nim modele wysokogórskie, klasyczne buty trekkingowe na najdłuższe wędrówki, jak i lekkie obuwie outdoorowe, które z chęcią założysz na co dzień. Specjalistyczny sprzęt alpinistyczny pozwoli bezpiecznie pokonywać najtrudniejsze drogi zarówno zimą, jak i latem. 8a.pl to również sklep wspinaczkowy. Zapewniamy bowiem duży wybór sprzętu wspinaczkowego, zarówno dla początkujących adeptów tego sportu, jak i doświadczonych zawodników. Jako jeden z najbardziej wszechstronnych sklepów górskich nie zapominamy też o miłośnikach biegania po górach, jeżdżenia po nich rowerem czy zdobywania szczytów na nartach skiturowych. Nasz sklep outdoorowy zapewnia wysokiej klasy sprzęt do skitouringu, taki jak narty, buty skiturowe czy wiązania.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

8a oferuje zawsze:

  • JEDEN Z NAJWIĘKSZYCH SKLEPÓW OUTDOOR W EUROPIE

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 30 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w 8a, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.