ABCFITNESS.PL

Uzyskaj aż do 3% zwrotu za zakup w ABCFITNESS.PL

Przejdź do ABCFITNESS.PL

ABCFITNESS.PL jest sklepem internetowym zapewniającym wyposażenie w sprzęt do treningu fitness i domowych siłowni w atrakcyjnych cenach. W swojej ofercie posiada rowerki, orbitreki, steppery, bieżnie, hantle, ławki treningowe, trampoliny i wiele więcej.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj aż do 3% zwrotu za zakup w ABCFITNESS.PL

Przejdź do ABCFITNESS.PL

Poziomy zwrotu

 • Nowy klient

  3%
 • Powracający klient

  1.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

ABCFITNESS.PL oferuje zawsze:

 • Sprzęt sportowy, fitness i akcesoria do ćwiczeń.
 • Możliwość dostawy gratis.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w ABCFITNESS.PL, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w ABCFITNESS.PL

ABCFITNESS.PL oferuje zwrot aż do 3%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

 • Nowy klient

  3%
 • Powracający klient

  1.5%

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Uroda i Zdrowie