Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

About You

Uzyskaj aż do 5% zwrotu za zakupy w About You

PAMIĘTAJ - usuń historię przeglądania (pliki cookies) przed zakupem, a potem aktywuj zwrot ze sklepu! W przeciwnym razie zakup może zostać przypisany do innego źródła, a zwrot zostanie odrzucony.

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
ABOUT YOU to pierwszy sklep online z modą, który inspiruje. Duży wybór, proste zamawianie - moda damska online na ABOUT YOU Zamiłowanie do zakupów leży w naturze wielu kobiet. Nic nie prześladuje nas tak, jak rzeczy, których nie kupiłyśmy. Jeśli chodzi o modę kobiecą, ABOUT YOU ma doskonałe rozeznanie. Duży wybór przeróżnych marek oferuje Ci wszystko, czego potrzebujesz do Twojego następnego stroju: od A, jak akcesoria po Z, jak zamek błyskawiczny. Szukaj aktualnych trendów lub pozwól się zainspirować klasycznymi krojami. Twoje zamówione artykuły będą szybko i wygodnie dostarczone do Ciebie do domu. Jeżeli któryś z produktów jednak Ci się nie spodoba, możesz go bezpłatnie odesłać z powrotem.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

About You oferuje zawsze:

  • 100 dni na zwrot towaru
  • Darmowa wysyłka i zwrot od 79 złotych
  • Duży asortyment

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 60 do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w About You, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.