Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

ABOUT YOU to pierwszy sklep online z modą, który inspiruje. Zainspiruj się zestawami naszych influencerów i znajdź swój styl. U nas odkryjesz tysiące produktów od ponad 500 najlepszych marek.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

About You

Uzyskaj aż do 7.5% zwrotu za zakup w About You

Poziomy zwrotu

Nowy Klient 7.5%
Powracający Klient 2.5%

Wszystkie poziomy zwrotów

About You oferuje zawsze:

  • Moda od ponad 500 najlepszych marek.
  • Darmowa wysyłka i zwrot.
  • Szybka dostawa.

Ważne informacje

Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w About You, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Zwrot w About You

About You oferuje zwrot aż do 7.5%. Poniżej widać wysokości zwrotów oferowanych dla każdej kategorii.

Nowy Klient 7.5%
Powracający Klient 2.5%

Więcej sklepów z kategorii Ubrania i Akcesoria