Adidas

Uzyskaj 3% 4% zwrotu za zakup w Adidas

Przejdź do Adidas

Aktualne oferty od Adidas

    20% zniżki!

    20% zniżki na produkty z kolekcji Back 2 School i DODATKOWE 20% ZNIŻKI na produkty o obniżonych cenach!

    Przeczytaj więcej

Sklep internetowy adidas.pl oferuje największą gamę najnowszych produktów adidas. Od ponad 70 lat marka adidas jest synonimem doskonałości w tworzeniu ubrań, butów i akcesoriów (nie tylko) sportowych, a zakupy u nas są całkowicie bezpieczne. Produkty adidas to najwyższa jakość, najlepsze standardy i technologie oraz innowacyjność.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 3% 4% zwrotu za zakup w Adidas

Przejdź do Adidas

Adidas oferuje zawsze:

  • Ubrania, buty i akcesoria sportowe producenta adidas.
  • Darmowa dostawa.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia i nie jest udzielany na produkty wykluczone, takie jak Yeezy. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 100 dni

Po dokonaniu zakupu w Adidas, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Ubrania i Akcesoria