Refunder AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Rabat 20% na artykuły w cenie regularnej. Rabat 10% na Outlet!

Rabat 20% na artykuły w cenie regularnej. Rabat 10% na Outlet!

Tymczasowa Kampania

Kod do wykorzystania wyłącznie w aplikacji sklepu.

Twój kod rabatowy:
Sklep internetowy adidas.pl oferuje największą gamę najnowszych produktów adidas. Od ponad 70 lat marka adidas jest synonimem doskonałości w tworzeniu ubrań, butów i akcesoriów (nie tylko) sportowych, a zakupy u nas są całkowicie bezpieczne. Produkty adidas to najwyższa jakość, najlepsze standardy i technologie oraz innowacyjność.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Adidas

Uzyskaj 3% zwrotu za zakup w Adidas

Nie jesteś zalogowany?

Zaloguj się lub Stwórz Konto

Adidas oferuje zawsze:

  • Ubrania, buty i akcesoria sportowe producenta adidas.
  • Darmowa dostawa.

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia i nie jest udzielany na produkty wykluczone, takie jak Yeezy. Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiędzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 150 dni

Po dokonaniu zakupu w Adidas, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Sport i Rekreacja i Ubrania i Akcesoria