Refunder Scandinavia AB

Tegnérgatan 8

113 58 Sztokholm

Numer org.:

556885-1884

Agnex​

Uzyskaj 2% zwrotu za zakupy w Agnex​

Nie przegap prawdziwych pieniędzy!

Dołączenie do Refunder jest darmowe
Około 600 000 członków
Ponad 1 000 sklepów
Jak działa Refunder?
Zobacz opine naszych użytkowników!
Jesteś tym, co jesz – zbilansowana dieta i odpowiednia dawka ruchu to recepta na utrzymanie optymalnej kondycji i zdrowia. Na uwagę zasługują też składniki, z jakich przygotowujemy nasze posiłki – sięgnij więc po te najlepsze. Wzbogać smak potraw uzywając aromatycznych przypraw z różnych zakątków świata, które oprócz walorów smakowych zadbają także o aspekty zdrowotne, chrup pyszne orzechy i suszone owoce, siegnij po najlepsze oleje i oliwy z pierwszego tłoczenia. Wszystko to, a także produkty sypkie, ekologiczne, bezglutenowe czy dodatki do żywności, znajdziesz w asortymencie sklepu Agnex.

Zwrot jest naliczany od wartości brutto zamówienia

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Agnex​ oferuje zawsze:

  • Darmowa dostawa od 150zł
  • Wysyłka w 24h

Ważne informacje

Wysokość zwrotu naliczana jest od wartości netto zamówienia (bez VAT, kosztów dostawy czy innych dopłat) Jeżeli użyjesz kodu rabatowego, który nie pochodzi ze strony Refunder, nie będziemy mogli zaoferować Ci zwrotu. Aby mieć pewność, że zwrot zostanie prawidłowo naliczony na Twoim koncie, prosimy nie korzystać z porównywarek cenowych i nie przechodzić pomiedzy innym stronami internetowymi w trakcie zakupu. W przeciwnym przypadku Twój zakup może zostać przypisany innym źródłom używającym takiej samej metody śledzenia transakcji jak Refunder. Pamiętaj, że ostatni klik do wybranego sklepu musi być wykonany ze strony Refunder.

Wysokość zwrotu jest obliczana na podstawie wartości netto zamówienia (bez podatku VAT) bez kosztów dostawy czy innych dopłat. Jeśli wysokość zwrotu jest naliczana w inny sposób (np. od wartości brutto zamówienia), informujemy o tym w opisie sklepu. W przypadku zamówień dokonywanych w zagranicznych sklepach możliwe są niewielkie różnice w wysokości zwrotu związane ze zmianami kursu walut.

Gotowe do wypłaty

Do 90 dni

Po dokonaniu zakupu w Agnex​, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.