Alior Bank Konto internetowe

Uzyskaj 40 zł zwrotu za zakup w Alior Bank Konto internetowe

Przejdź do Alior Bank Konto internetowe

Aktualne oferty od Alior Bank Konto internetowe

    Konto za 0 zł!

    Zapraszamy do założenia konta internetowego w Alior Bank za 0 zł! Za założenie i korzystanie z konta oferujemy aż 40 zł cashbacku!

    Przeczytaj więcej

Konto Internetowe Alior Banku oferuje dla swoich klientów 0 zł za konto, 0 zł za kartę, przelewy i bankomaty.

Informacje zawarte w tym tekście pochodzą z wybranego sklepu i mogą ulec zmianie. Z tej przyczyny nie możemy ponosić odpowiedzialności za te obce treści. Aktualne informacje znajdziesz zawsze na stronie wybranego sklepu.

Uzyskaj 40 zł zwrotu za zakup w Alior Bank Konto internetowe

Przejdź do Alior Bank Konto internetowe

Alior Bank Konto internetowe oferuje zawsze:

  • 0 zł za konto.
  • 0 zł za kartę przelewy i bankomaty.

Ważne informacje

Cashback za poprawny wniosek przyznany będzie pod warunkiem, że na podstawie formularza, w ciągu 30 dni od jego wysłania, zostanie podpisana umowa, a następnie w ciągu 60 dni od podpisania jej zostanie wykonana płatność kartą. Cashback zostanie przyznany za każdego nowego klienta, który spełni warunki do naliczenia cashbacku. Nowy klient to osoba, która w ciągu ostatnich dwóch (2) lat nie posiadała konta w Alior Banku. Cashback będzie przyznany tylko gdy wniosek będzie wypełniony na stronie z kampanią do której przejdziesz z Refunder.

Gotowe do wypłaty

Od 15 do 120 dni

Po dokonaniu zakupu w Alior Bank Konto internetowe, Twój zwrot zostanie zarejestrowany u nas w ciągu kilku godzin (czasami może to potrwać 48 godzin). Jak tylko zwrot zostanie zarejestrowany, otrzymasz od nas wiadomość email, w której podana będzie wartość zwrotu.

Więcej sklepów z kategorii Finanse i Ubezpieczenia